sv

Dogecoin 0,0050 Dolarlık Temel Direnç Seviyesine Yakın

Dogecoin, çekiş kazanmadan önce ilk 50’den biri olduğu gerçeğiyle önemli 45 jetondan biri olma yolunda hızla ilerliyor. Bununla birlikte, altcoinlerin çoğunun çekiş gücünü kaybettiği ve kırmızı ticaret yaptığı gerçeğini de görmezden gelemeyiz; Bununla birlikte, Dogecoin yeşil ticaret yaptıktan ve haftalık 0,0045 dolar ve 0,0040 dolarlık destekten yükseldikten sonra bir istisna olduğunu kanıtladı.

Dogecoin sıralamaları, Elon Musk’ın bu konuda titizlik göstermesi ve ilişkisini piyasanın yaygın olarak bilinen “meme parası” ile uzlaştırmasının ardından yükseldi. O zamanlar DOGE fiyatı 0,0055 $ ‘a yükseldi, ancak toplanan dirençle YTD 0,00576 $’ dan yüksek seviyeyi geçemedi.

Bir önceki yılın son ayının başında çekiş elde edilir ve gereği kadar Ancak, dogecoin fiyat trendi bir flattish biriydi dogecoin tahmini pazarının diğer altcoins aksine, yeni yıl için, hala boğa duyguları çekiyor .

Dogecoin Fiyat Tablosu

Basın zamanında, Dogecoin fiyatı kazançlı ivmesiyle üst Bollinger Bandını ihlal ederken görüldü ve bu nedenle 3 saatlik grafikte MA50 ve MA200’den aktif desteği koruyor. DOGE / USD, 0,0050 dolar civarında olan kilit direnç fiyat alanına yakın işlem görüyor ve aynı gün içi ivmesiyle, kısa süre içinde aynı seviyeyi ancak oynaklıkla kırması muhtemel.

MACD göstergesi, MACD hattı sinyal hattını aşarken yükseliş teğetini doğrular ve RSI kazançlı talebi 66.27’de olduğu gibi yansıtır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Dogecoin 0,0050 Dolarlık Temel Direnç Seviyesine Yakın