sv

En Çok Kazandıran Kripto Paralar

Kripto para birimlerine yatırım yapmak oldukça karlı bir yatırım fırsatı olabilir ancak en sonki piyasa trendlerini takip etmeli ve zamanında alım veya satış yapmayı anlamalısınız. Bu yazıda, size neden kripto para birimlerine yatırım yapmanız gerektiğini gösterdik ve 2020’de yatırım yapmanız gereken en iyi beş kripto parayı sunduk. Tartıştığımız kripto para birimleri en umut verici seçeneklerdir, ancak yorumlarda bize ve en önemlisi diğer insanlara ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz.

Kripto Paralara Yatırım Yapma nedenleri
Gelecek vaat eden yatırım fırsatlarına geçmeden önce birkaç temel noktadan bahsetmek gerekiyor. Uzmanlar, kripto para birimlerini, geleneksel parayı tamamlayacak ve çevrimiçi ortamda finansal işlemlerin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilen kripto varlıklar olarak tanımlıyorlar.

Buradaki temel sorulardan biri neden kripto para birimleri satın alacağınızdır. Görünüşe bakılırsa bunu yapmak için birçok sebep var:

Erişilebilirlik: Kripto paralara geniş bir halde erişim imkanınız vardır ve istediğiniz süre, dilediğiniz yerde işlem yapabilirsiniz.

Güvenlik: Kripto parasına yatırım yapmak için kimlik hırsızlığı veya sahtekarlıktan korkmanıza gerek kalmamıştır.

Daha düşük ücretler: Kripto para birimlerinin işlemlerinin maliyeti, geleneksel borsalardan çok daha düşüktür.

Portföy çeşitlendirme: Yatırım portföyünü çeşitlendirmek ve işin kapsamını genişletmek için kripto paraları kullanabilirsiniz.

Daha hızlı işlemler: Kripto para işlemleri hemen hemen anında gerçekleştirilir, bu nedenle hiç süre harcamanıza gerek kalmaz.

2020’de En Çok Kazandıran 5 Kripto Para

İşte 2020’de yatırım yapılacak en iyi 5 kripto para birimi. Gelin onları teker teker kontrol edelim.

1) Ethereum (ETH)
Ethereum, gücünü tam olarak popüler dApp uygulama işleme platformundan almaktadır. Bu yazının kaleme alındığı sırada 148,50 dolardan işlem gören Ethereum için 2020 tarhminleri çok iyimser. Bazı analistler Ethereum’un Bitcoin fiyatına ulaşabileceğini bile iddia ediyorlar. Bu iddiaya katılmamamıza karşın Ethereum’un 2020’de yükseleceğine inanıyoruz.

2) Bitcoin (BTC)
En umut verici kripto para birimleri listesini Bitcoin olmadan noksan olacaktır. Üç yıllık büyük iniş ve çıkışlardan sonra Bitcoin nihayet 2019’da stabilize oldu ve şu anda yaklaşık 7.300 dolar seviyesinde duruyor. Güvenli bir şekilde oynamak ve ufak bir uzun vadeli yatırım getirisi için bir umut isteyen yatırımcılar için en iyi çözüm Bitcoin’dir.

3) Litecoin (LTC)
Litecoin, Bitcoin veya Ethereum’dan daha ucuz olabilir fakat bu onun pazar potansiyelini tam olarak yansıtmıyor. Bu nedenle, Litecoin’e yatırım yapmak akıllı yatırımcılar için büyük bir fırsat olabilir. Iyi mi olur? Her şeyden önce fiyatı 100 dolardan az olduğundan çok fazla risk almak zorunda kalmazsınız. İkincisi, Litecoin küresel bir işlem ağı olmak için teknik ön koşullara haizdir; bu da yatırım yapmayı düşünmeniz için yeterlidir.

4) Ripple (XRP)
Piyasayı domine etme potansiyeline sahip bir başka kripto para birimi de XRP’dir. Şu anda bir tek 0,22 dolar seviyesinde sadece XRP’nin ihraççısı Ripple’ın sunmuş olduğu teknolojiler bankacılık altyapısı için resmi bi çözüm haline gelirse işler hızla değişebilir. Bazı raporlar Visa ve Western Union’ın gibi devlerin Ripple’ın sunmuş olduğu teknolojileri kullanabileceğini öne sürüyor. Bu şekilde bir gelişmenin yaşanması durumunda XRP roketleyerek aya gidebilir.

5) NEO (NEO)
Çin’in Ethereum’u olarak gösterilen NEO şu an için yalnızca 9,02 dolar gibi bir maliyetle satın alınabilir ve 2020’de önemli ölçüde fiyatının artacağından eminiz. Token’ın altyapısı potansiyelle dolu ve Çin hükümetinin NEO’yu oyununa katılmayı düşünmesinin temel nedeni budur. Bu kısa sürede yada herhangi bir zamanda gerçekleşirse, NEO çevik yatırımcılar için en karlı kripto para birimlerinden biri olabilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

En Çok Kazandıran Kripto Paralar