sv

Apple, 2020’nin en iyi uygulamalarını duyurdu

Hepsi farklı cihazlar için App Store editörleri tarafından seçilen farklı kazananlar vardı . Ev egzersiz uygulaması Wakeout! Yılın iPhone Uygulaması seçildi, Disney + Yılın Apple TV Uygulaması ve üretkenlik uygulaması Fantastical ise Yılın Mac Uygulaması oldu. Yılın iPad Uygulaması ise belki de en bariz seçime gitti: Zoom.

Apple, kullanıcı popülaritesine gelince, Zoom’un en büyük ücretsiz iPhone uygulaması olduğunu söyledi, ardından TikTok ve Disney + (teknik açıdan ücretsiz olarak nitelendirilmelidir), en popüler ücretsiz iPhone oyunu Aramızdaydı.

Teknoloji devleri

Loon’un stratosferik balonları artık Google AI sayesinde kendilerine daha iyi uçmayı öğretiyor – Alphabet’s Loon, stratosferik balonlarının uçuşunu optimize etmek için yıllardır algoritmik süreçler kullanıyor, ancak şirket şimdi yeni bir navigasyon sistemi kuruyor.

Apple’ın MagSafe Duo şarj cihazı artık piyasada – MagSafe Duo dün Apple’ın kendi mağazasında göründü ve bu hafta en kısa sürede teslimat tahminlerini aldı.

Google, News Showcase’in ödeme duvarlı haberlere ücretsiz erişim sağlayacağını söyledi – Şu ana kadar Google News Showcase, Almanya, Brezilya, Arjantin, Kanada, Fransa, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerde kullanıma sunuldu.

Başlangıçlar, finansman ve risk sermayesi

Kendi kendine giden kamyonlar başlangıcı TuSimple, ABD demiryolu, perakende ve nakliye devlerinden 350 milyon dolar topladı – TuSimple, küçük ama hareketli bir endüstri haline gelen bir alanda ortaya çıkan ilk otonom kamyon girişimlerinden biriydi.

Virta Health’in davranışsal diyabet tedavi hizmeti şu anda 1 milyar doların üzerinde – Virta, bir kullanıcının diyetini ve egzersizini değiştirerek tip 2 diyabet ve diğer kronik metabolik durumların varlığını tersine çevirmeyi hedefliyor.

Space Perspective, turistleri uzayın kenarına götürme planı için 7 milyon dolar topladı – Uzay Gemisi Neptune, Dünya atmosferinin üst ucunda geçirilen iki saati içerecek altı saatlik bir yolculukta sekiz yolcu taşımak üzere tasarlandı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Apple, 2020’nin en iyi uygulamalarını duyurdu