sv

Paket Sipariş Uygulaması

Paket Sipariş Uygulaması

İşletmelerin komisyon ücreti ödemeden kullanabileceği paket sipariş uygulaması Mavi Jet, bir online sipariş sistemidir. Bu gelal sipariş uygulaması ile birlikte siparişlerin hangi aşamada olduğu çok daha kolay ve hızlı bir şekilde takip edilebiliyor.

 Web Sitelerine Özel Uygulama

 İşletmelerin web sitelerine entegre edilebilen hazır sipariş uygulaması Android ve Iphone ile uyumludur. Yönetim panelinden menüleri listelemek ve güncel kampanyaları yönetmek de oldukça kolay. Sitesi olmayan işletmeler de fırın sipariş uygulaması için fiyat teklifi alabilir.

 Güçlü Pazarlama Araçları

 Bu yeni uygulama ile birlikte restoranlar sadece mevcut menü seçeneklerini müşterileriyle paylaşmıyor. Bununla birlikte promosyonlu tüm ürünleri ve duyuruları müşterilere ulaştırmak da mümkün. Sadece restoranlar değil cafe vb. işetmeler de bu paket sipariş uygulaması ile sipariş detaylarına çok daha hızlı ulaşabilir. Bu da müşterilere daha hızlı hizmet sunmak ve daha fazla para kazanmak anlamına geliyor.

 Hazır Paket Sipariş Uygulaması ve Özellikleri

 İşletmelere 7 / 24 e-posta desteği sunan fırın sipariş uygulaması diğer online sipariş sitelerinden farklı özelliklere sahip. Restoranlara özel web sitesi ve özel alan adının da verildiği bu uygulamada tüm güncellemeler ücretsiz yapılmaktadır. Örneğin bir lokantanın menüsüne eklediği yeni bir yemek anında web sitesine ekleniyor. Aynı şekilde hiç vakit kaybetmeden yeni bir kampanyanın duyurusunu yapmak da mümkün. Bu hazır sipariş uygulaması ile işletme sahiplerine sunulan diğer avantajlar şunlardır:

 Saat 9:00 -18:00 arası telefon desteği

 Çoklu ödeme yöntemi

 Pazarlama malzemeleri

 Detaylı Raporlama Seçeneği

 Restoran ve kafe sahiplerinin faydalanabileceği avantajlardan bir diğeri de detaylı raporlama hizmetleri. Raporlanan siparişler günlük, haftalık ya da aylık olarak kontrol edilebilir. Raporlar sayesinde müşterilerin en çok ve en az hangi ürünü tercih ettiği öğrenilebilir ve ona göre bir planlama yapılabilir.

 Gel Al Sipariş Uygulaması ve Fiyatları

 Tek plan gelal sipariş uygulaması her bütçeye uygun fiyatlarıyla satışa çıkarılıyor. Bununla birlikte diğer online sipariş sitelerinden farklı olarak herhangi bir komisyon ücreti talep edilmemektedir. Kurulum ücreti ve aylık ücreti ödemek için ”hemen satın al” seçeneğine tıklamak yeterli. İşletme sahiplerine 4 farklı ödeme döngüsü seçeneği sunulmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Paket Sipariş Uygulaması