sv

Sağlık teknolojisi başlangıcı BroadReach, Microsoft desteği alıyor

Health çözümleri şirketi BroadReach , Microsoft Cloud for Healthcare’i nüfus sağlığı yönetimi için Vantage bulut platformuna entegre ederek, otomasyon ve gerçek zamanlı veri analizi işlevselliği sağlamasına yardımcı oldu.

Vantage, sağlık çalışanlarının tarama ve test verilerini yakalamasına olanak tanıyan , hükümetlere ve özel sektör kuruluşlarına uygun maliyetli ve öngörülebilir sağlık çıktılarını uygun ölçekte elde etmeleri için operasyonel araçlar sağlayan, bulut özellikli bir uygulamadır .

Broadreach sağlık liderleri ve çalışanları böylece Vantage son sürümü tamamen Microsoft Ekipleri entegre edilmiştir diyor erişmek Vantage ‘ yapay zeka (AI) etkinleştirilmiş veri anlayış ve eylem Microsoft Ekipleri doğrudan iş akışları.

Şirket, diğer tüm sektörler gibi, sağlık hizmetlerinin de her zamankinden daha acil bir dönüşüm ihtiyacı yaşadığını ve Microsoft Cloud for Healthcare’in yüksek değerli iş akışlarında verimlilik sağlayan yetenekler ve yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veriler için derin veri analizi işlevselliği sağladığını söylüyor. sağlık kuruluşlarının içgörüyü eyleme dönüştürmesini sağlamak.

BroadReach Group, 2016’dan beri Microsoft ile ortaklık yapmaktadır ve Vantage platformu Microsoft yığını üzerine kuruludur ve Microsoft Azure’da barındırılmaktadır.

Microsoft işbirliği hakkında yorum yapan BroadReach Group kurucu ortağı Dr. John Sargent şunları söylüyor: “Ortaklığımız, eylemi güçlendirmek ve hayatları değiştirmek için sloganımızı kişileştiriyor. Vantage, sağlık sektörünün nasıl çalışacağının geleceğidir.

“Microsoft Teams ile entegrasyonu sayesinde, Teams’in işbirliğine dayalı gücünü Vantage’ın yönetim karar desteği ve iş akışı araçlarıyla birleştirerek, nerede çalıştıkları ve nasıl çalıştıkları sektörü destekliyoruz.

“Vantage, yapay zeka destekli tahmine dayalı ve kuralcı yönetim önerilerini demokratikleştirir ve hedeflenen iş akışlarını Microsoft Teams aracılığıyla doğal dili (düz İngilizce) kullanarak belirli çalışanlara dağıtırken, sohbet robotu – Vantage Assistant – aşağıdaki gibi önemli sorulara yanıt vermek için bir toplantıya veya Microsoft Teams Sohbetine katılabilir. sanal bir ekip üyesi. “

Grup CEO’su Chris LeGrand şunları ekliyor: “Misyonumuz, insan eylemini güçlendiren sağlık teknolojisi ve yenilikçiliği kullanmaktır. Microsoft ile ortaklığımız sayesinde, ödeme yapanların, sağlayıcıların ve sağlık sistemlerinin zamanında ve bilinçli eylemler sağlayarak sağlık sonuçlarını ve kaynaklarını optimize etmesine yardımcı olan teknolojiye dayalı çözümlerle bu misyonu ilerletebiliyoruz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Sağlık teknolojisi başlangıcı BroadReach, Microsoft desteği alıyor